Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Get Adobe Flash player

1. Do korzystania z pola kempingowego uprawnione są osoby zameldowane w recepcji kempingu i posiadające kartę pobytu po uprzednim dokonaniu formalności meldunkowych oraz uregulowaniu należności za cały okres pobytu.

2. Miejsce rozbicia namiotu lub ustawienia przyczepy kempingowej, kampera lub pojazdu określa osoba z recepcji LOK.

3.Przybywający na teren pola zobowiązani są dokonać formalności meldunkowych w recepcji oraz uregulować należność za cały okres pobytu opłacając jednocześnie opłatę klimatyczną, według cennika,. Za uiszczoną opłatę otrzymujemy dowód wpłaty – kartę pobytu, który należy zachować do dnia wyjazdu.

4.Pole namiotowe jest miejscem odpoczynku. Cisza nocna obowiązuje od godz. 22.00 do godz.7.00 .

5.Za zwierzę przebywające na terenie pola namiotowego odpowiada jego właściciel.

6.Właściciele zwierząt zobowiązani są do zapewnienia bezpieczeństwa i czystości oraz posiadania aktualnego świadectwa szczepienia psa (kota) przeciwko wściekliźnie.

7.Każdy, kto przebywa na terenie pola namiotowego zobowiązany jest do przestrzegania przepisów prawa i postanowień niniejszego regulaminu.

8.Za rzeczy zgubione lub skradzione na terenie pola namiotowego kierownictwo nie odpowiada.

9.Osoby rażąco naruszające wskazania niniejszego regulaminu oraz osoby nietrzeźwe kierownik recepcji LOK  ma prawo usunąć z pola namiotowego bez zwrotu opłaty za niewykorzystany pobyt.

10.Wszystkie inne kwestie nie ujęte w niniejszym regulaminie należy każdorazowo uzgadniać z przedstawicielem recepcji LOK.

11.Każdy, kto bez wiedzy i zgody obsługi pola udostępnia energię elektryczna osobom, które energii nie wykupiły może zostać przez kierownika recepcji LOK pola wydalony bez zwrotu opłaty za niewykorzystany pobyt.

12.Każda doba pobytowa kończy się o godz. 18.00 w dniu wyjazdu, w związku z powyższym za ostatni dzień pobytu naliczana jest opłata w wysokości 50% wartości każdego dnia pobytowego.

13.Po upływie doby pobytowej korzystający z pola kempingowego mają obowiązek zgłosić swój wyjazd lub przedłużyć pobyt i uiścić dodatkową opłatę.

14.Z przyczyn niezależnych od kierownictwa pola (wichury, deszcze, zmiany pogodowe, wcześniejszy wyjazd) opłat wcześniej pobranych nie zwracamy.

15.Osoby odwiedzające gości zameldowanych na kempingu winny każdorazowo zgłosić swoje przyjście w recepcji i uzyskać kartę gościa. Koszt wydania karty wynosi 5 zł. OKRES WAŻNOŚCI KARTY POBYTU: 8.00 – 22.00 .
powrot

Logowanie